Archiv pro rubriku: Novinky

Celo-klanová schůze 3.1.2015

Ahoj,
dne 3.1.2015 v sobotu proběhne celo-klanová schůze na našem TS v místnosti „Posluchárna“ od 19:00. Na programu bude hned několik věcí, pokud máte sami nějaký dotaz/připomínku, bude tu určitý prostor.

Přeji příjemný konec roku a doufám, že se nás sejde co nejvíce. ;)

Děkuji.

Grunex

Vážení piloti,
dne 12.1.2015 startuje turnaj Grunex World of Warplanes 5v5 Series #2, který pořádá náš spřátelený klan Czech Air. Hlavní cena pro vítěze je 5000 goldů na osobu. První kvalifikace začíná 29. 12. 2014 od 19:00. Všechny informace naleznete na našem fóru zde: http://www.cstp.clanweb.eu/forum/viewtopic.php?f=21&t=66.
Prosím všechny piloty, aby se přihlásili na tomto odkaze: http://www.cstp.clanweb.eu/forum/viewtopic.php?f=21&t=66 abychom mohli začít sestavovat týmy. Turnaj se poletí na lehkých stíhačích pátého ranku. Těžké stíhače a prémiová letadla jsou zakázána. Je možno použít jeden bitevní letoun.
Těším se na Vaši účast a pevně věřím, že tentokrát výrazně uspějeme.

Sloučení klanu

Ve středu 12.11.2014 došlo ze strany Wargamingu k implementaci klanového systému do projektu WoWp. Bohužel firma Wargaming nedodržela, jak je jejím dobrým zvykem sliby, které presentovala na svém webu a které tam doteď visí. Vedením WG bylo rozhodnuto, že dojde k sjednocení klanů v rámci všech projektů WG, tedy momentálně se jedná o hry WoWp a WoT. Hráči kteří by chtěli hrát každou jednu z výše uvedených her pod jiným klanem mají smůlu, neboť tato možnost je v současném klanovém systému vyloučena. Na základě výše uvedených i dalších skutečností byla na čtvrtek 13.11.2014 svolána prostřednictvím fóra mimořádná schůze všech členů obou divizí našeho klanu, kde bylo jednohlasně rozhodnuto o následujících změnách:

  1. Došlo k fúzi obou klanových částí tj. 1.ČTP a 1.ČLP
  2. Klan obdržel nový název 1. Československá smíšená legie (1CSSL)
  3. Byl vypracován a aplikován nový klanový emblém
  4. Došlo k rozhodnutí, že klan bude pod jednotným velením pro oba projekty WG a časem i pro WoWS a v budoucnu povede kombinované klanové války, dle plánů WG.
  5. Bude drobně změněna grafika našich webových stránek
  6. Současná struktura Teamspeaku zůstane stejná jako dosud
  7. Pracuje se na struktuře klanů a hodností a náborů v rámci obou her tedy Wot i WoWp.

 

Team letecké části našeho klanu byl úspěšně zaregistrován do druhého ročníku Evropské komunitní ligy ovšem ještě pod starým názvem 1. ČLP, což ovšem nevadí a tak to tak i zůstane. Dne 14.11.2014 byla letecká část našeho klanu zaregistrována do klanových válek, které mají začínat v neděli 16.11.2014. Informace o novém znaku a další info naleznete na našem klanovém fóru. O dalších změnách, pokud budou uskutečněny Vás budeme včas písemnou formou informovat. Mnoho štěstí ve hře i v životě Vám drazí letci i tankisté přeje vedení klanu.

Turnaj Grunex

V neděli 9.11.2014 probíhala druhá kvalifikace na semifinále turnaje Grunex 5v5. Oba naše klanové reprezentační týmy podlehly svým soupeřům a nepostoupily do semifinále. Přesto bych rád poděkoval všem pilotům za účast v soutěži a snahu zvítězit. Turnaj nám přinesl mnoho cenných zkušeností a odhalil naše slabosti v plné nahotě. Je potřeba zaměřit se více na trénování a to zejména ve dvojicích a čtveřicích a celkovou slétanost. Budou stanoveny a na fóru vyvešeny priority v taktice tréninků a bylo rozhodnuto o zvýšení členské hráčské základny. Žádám tímto všechny hráče, aby se pokoušeli kontaktovat ve hře dobré hráče a odkazovali na stránky našeho klanu. Na základě výborného herního projevu byli hráči LordV5, Sid_111 a pawouk76 navrženi na povýšení do hodnosti svobodníka. Děkuji všem zúčastněným hráčům a těším se na další soutěž, ve které snad uspějejeme lépe. Váš Cypherfox

Souhrn změn

Jak už jste si asi všimli, hodně se toho u nás mění a tak si dovolím Vás o všem souhrnně informovat. Začnu asi TeamSpeakem, který by měl od dneška fungovat, tak jak bylo již slíbeno. Čili s příslušnými právy a nově i s hodnostmi, čímž se dostávám k zavedení hodností a medailí. Které mají sloužit jako ocenění pro šikovné a snaživé hráče. Další změnou jsou znaky klanu a jednotlivých pluků, které budou nejspíše změněny. Zde bych Vás poprosil o hlasování v anketě (na oficiálních stránkách) a zaslání případných návrhů/připomínek. Všechny znaky najdete v Pravidlech klanu. Dneškem také začíná fungovat klanová pokladna, kam můžete začít přispívat. I když tady to jen pár řádků věřte mi, že jsme (důstojníci a já) na tom strávili opravdu hodně času. Děkuji všem, kteří se na těchto věcech podíleli, speciální poděkování patří Cypherfoxovi za gravickou práci.

Ještě než opustíte to to téma, tak bych Vám rád oznámil povýšení několika důstojníků. Povýšeni sice byli již před pár týdny, ale neměl jsem čas Vám to oznámit. Tedy Cypherfox je nyní povýšen na Kapitána a stává se velitelem 1CLP, jeho specializací je údržba fóra spolu s grafickou záštitou a zároveň je bojový velitel (osoba, která velí přímo v bitvě). Dále Roenecke je povýšen na Nadporučíka a stává se zástupcem velitele 1CLP, jeho specializací je nábor a diplomacie. A na závěr antikove1 je povýšen na Štábního praporčíka a stává se Styčným důstojníkem a bude mi pomáhat v potřebných situacích, zároveň bude zajišťovat spojení mezi Vámi a mnou. Pokud zde nebudu/nezastihnete mě, je to osoba, která s Vámi problém buď vyřeší, nebo ho předá mě. Gratuluji a přeji hodně úspěchů.

Na závěr upozorňuji, že byly upraveny pravidla klanu, změna se týká pouze „kontaktních“ osob. Děkuji za pozornost.

Grunex turnaj odstartován

V neděli 2.11.2014 byla odstartována první kvalifikace do turnaje Grunex WoWP 5v5 series #1, které se účastnil vysoký počet týmů z celé české komunity, včetně takových sestav, jako například GWDYS nebo DFA Red Scare. 1.ČLP sestavil a přihlásil do kvalifikace hned dva týmy, pod vedením zkušených kapitánů Roeneckeho a Cypherfoxe. Naši piloti si počínali velmi dobře a dokázali porazit etablované týmy klanů GWDYS Tuzex a Squadron Phoenix. Jeden z týmů obsadil sice nepostupové, ale přesto zajímavé 9. místo z celkových 18 ti zúčastněných. Své pilotní umění se oba týmy pokusí zúročit a využít tak další možnosti, jak se probojovat do semifinále už tuto neděli 9.11.2014 od 18:00 hodin. Jménem celého klanu děkuji všem pilotům za vzornou reprezentaci celého klanu. Postupová naděje stále žije!

Nový TeamSpeak

Ahoj,
jak už jste si asi všimli používáme nový TeamSpeak, tento server je pouze pro náš klan. To znamená, že tu máme klid a možnost dělat si věci jak chceme (místnosti skupiny atd…), samozřejmě musíme zajišťovat i jeho provoz a to nejen finančně (později Vás budu informovat). Na novém serveru je jen pár zaheslovaných místností (pro důstojníky), časem budou neveřejných místnostech (World of Tanks a World of Warplanes a jejich podmístnostech) mít právo mluvit pouze členové klanu (ostatní hráči se do místnosti budou moct připojit a pouze poslouchat). Tento systém bude fungovat tak, že každý dostane daná „práva“, ty se, ale vztahují pouze k jednomu „počítači“, pokud někdo hrajete z více počítačů, tak mě kontaktujte. Starý TS server bude od dneška fungovat jen jako záložní (připojujte se na něj jen v případě, že tento nepůjde). Pokud máte problémy s TeamSpeakem, tak v otevřené sekci ve veřejné poradně najdete návody jak s ním pracovat.

Zde jsou informace k TeamSpeaku:
1) Hlavní TS server (náš)
adresa serveru: 178.72.241.134

2)Starý (záložní) TS server
adresa serveru: ts3.notoxic.cz

Hesla najdete na fóru.
Doufám, že s novým TeamSpeakem budete spokojeni.

Poddůstojníci

Ahoj,
mám to potěšení Vám představit nové poddůstojníky a to hráče: antikove1, Briza215 za tankovou divizi a hráče: Cypherfox, Roenecke za leteckou divizi. Každý člen je povinen uposlechnout jejich rozkazy i když spadá pod jinou divizi, v opačném případě mohou nastat tresty. Berte na ně prosím ohled, jsou ve své funkci noví a jsou to jen lidé (snad), takže i oni jsou omylní. Pokud se Vám, ale bude zdát že jednají nepřiměřeně, nebo zneužívají své pravomoci neváhejte mě kontaktovat. Věřím, že to ale nebude zapotřebí. Jejich úkolem bude: stmelování hráčů, zakládání společných her a případné velení v nich, kontrola dodržování pravidel klanu, předávání zkušeností, pomoc při běžném fungování klanu.

Na závěr bych jim rád popřál hodně úspěchů a minimum problémů.

Výročí

Dnes je tomu přesně jeden rok co vznikl náš klan, za tu dobu jsme se přeci jen někam posunuli. K dnešnímu datu je nás v klanu 25 což je čtvrtina z maximálního počtu. Navíc se nám daří udržovat přátelskou atmosféru, alespoň já nevím o žádných konfliktech. Čety hrajeme denně a poslední dobou už se opět scházíme i na týmovku a nebo nově šarvátku. Alespoň já, zde trávím svůj čas rád a věřím, že podobně jsou na tom i ostatní, to ostatně ukáže naše anketa. Dalším úspěšným krokem bylo založení 1CLP a tedy vznik komunity pilotů, kteří se dnes dostávají ke komunitním klanovým válkám, doufejme, že se bude dařit. Nic není ideální a tak i my máme problémy, náš hlavní problém je docházka na TS, k tomu asi není co dodat, snad jen aby jste se to pokusili každý sám za sebe vylepšit. Jinak si myslím, že nám nic jiného nedělá vrásky na čele. Pokud se mnou v něčem nesouhlasíte rád si přečtu Vaše rady/připomínky na fóru. Děkuji všem členům 1CTP a 1CLP za příjemné okamžiky a doufám, že jich ještě hodně přibude.