Souhrn změn

Jak už jste si asi všimli, hodně se toho u nás mění a tak si dovolím Vás o všem souhrnně informovat. Začnu asi TeamSpeakem, který by měl od dneška fungovat, tak jak bylo již slíbeno. Čili s příslušnými právy a nově i s hodnostmi, čímž se dostávám k zavedení hodností a medailí. Které mají sloužit jako ocenění pro šikovné a snaživé hráče. Další změnou jsou znaky klanu a jednotlivých pluků, které budou nejspíše změněny. Zde bych Vás poprosil o hlasování v anketě (na oficiálních stránkách) a zaslání případných návrhů/připomínek. Všechny znaky najdete v Pravidlech klanu. Dneškem také začíná fungovat klanová pokladna, kam můžete začít přispívat. I když tady to jen pár řádků věřte mi, že jsme (důstojníci a já) na tom strávili opravdu hodně času. Děkuji všem, kteří se na těchto věcech podíleli, speciální poděkování patří Cypherfoxovi za gravickou práci.

Ještě než opustíte to to téma, tak bych Vám rád oznámil povýšení několika důstojníků. Povýšeni sice byli již před pár týdny, ale neměl jsem čas Vám to oznámit. Tedy Cypherfox je nyní povýšen na Kapitána a stává se velitelem 1CLP, jeho specializací je údržba fóra spolu s grafickou záštitou a zároveň je bojový velitel (osoba, která velí přímo v bitvě). Dále Roenecke je povýšen na Nadporučíka a stává se zástupcem velitele 1CLP, jeho specializací je nábor a diplomacie. A na závěr antikove1 je povýšen na Štábního praporčíka a stává se Styčným důstojníkem a bude mi pomáhat v potřebných situacích, zároveň bude zajišťovat spojení mezi Vámi a mnou. Pokud zde nebudu/nezastihnete mě, je to osoba, která s Vámi problém buď vyřeší, nebo ho předá mě. Gratuluji a přeji hodně úspěchů.

Na závěr upozorňuji, že byly upraveny pravidla klanu, změna se týká pouze „kontaktních“ osob. Děkuji za pozornost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>